Späť do obchodu

Registrácia

Dogtra 612C

€369

Dogtra 612C

Kód: 66

Dogtra 612C je základný model obojku určený pre malé až stredne veľké plemená psov s hmotnosťou od 5kg, vhodný pre základný výcvik doma alebo na cvičáku, prípadne pre kontrolu psa pri bežnej vychádzke, sada je určená pre výcvik dvoch psov súčasne - obsahuje jeden vysielač a dva prijímače (obojky).

Obojok má funkciu krátkeho alebo kontinuálneho elektrického impulzu (N/C) a vibrácie (P). Intenzitu impulzu je v závislosti od situácie alebo temperamentu psa možné nastaviť veľmi plynulo až v 100 stupňoch.

Vysielač je malý a ľahký, vďaka ergonomickému tvaru dobre sadne do ruky. Ovládanie funkcií obojku je jednoduché a veľmi intuitívne. Vysielač modelu 610C nie je vybavený displejom.

Zariadenie je plne vodotesné a ponoriteľné. Vysielač aj obojok sú vybavené dobíjateľnými Li-Po akumulátormi, vďaka ktorým zariadenie dobijete v priebehu dvoch hodín. V závislosti od spôsobu použitia je výdrž batérie cca 1-4 týždne. Stav batérie signalizuje farebná LED kontrolka.

Remeň obojku je nastaviteľný na obvod krku 15 až 70cm, v prípade potreby je možné ho jednoducho skrátiť.

Obojok je dodávaný s 15mm elektródami, ktoré sú vhodné pre psov so srsťou až do 4cm. V prípade psov s dlhšou srsťou odporčúčame dokúpiť 19 alebo 25mm elektródy.

Technické údaje:

vysielač:

  • rozmery (d/š/v) : 9,8cm x 4,5cm x 3,2cm
  • hmotnosť: 114g
  • dosah: 600m


prijímač:

  • rozmery (d/š/v) : 4,8cm x 3,8cm x 2,4cm
  • hmotnosť: 117g
  • dĺžka remeňa: nastaviteľná do cca 67cm
Kategória: Výcvikové obojky
€369
€470 Ušetríte 21 %
Späť do obchodu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie