Späť do obchodu

Registrácia

Dogtra 610C

€259

Dogtra 610C

Kód: 63

Dogtra 610C je základný model obojku určený pre malé až stredne veľké plemená psov s hmotnosťou od 5kg, vhodný pre základný výcvik doma alebo na cvičáku, prípadne pre kontrolu psa pri bežnej vychádzke.

Obojok má funkciu krátkeho alebo kontinuálneho elektrického impulzu (N/C) a vibrácie (P). Intenzitu impulzu je v závislosti od situácie alebo temperamentu psa možné nastaviť veľmi plynulo až v 100 stupňoch.

Vysielač je malý a ľahký, vďaka ergonomickému tvaru dobre sadne do ruky. Ovládanie funkcií obojku je jednoduché a veľmi intuitívne. Vysielač modelu 610C nie je vybavený displejom.

Zariadenie je plne vodotesné a ponoriteľné. Vysielač aj obojok sú vybavené dobíjateľnými Li-Po akumulátormi, vďaka ktorým zariadenie dobijete v priebehu dvoch hodín. V závislosti od spôsobu použitia je výdrž batérie cca 1-4 týždne. Stav batérie signalizuje farebná LED kontrolka.

Remeň obojku je nastaviteľný na obvod krku 15 až 70cm, v prípade potreby je možné ho jednoducho skrátiť.

Obojok je dodávaný s 15mm elektródami, ktoré sú vhodné pre psov so srsťou až do 4cm. V prípade psov s dlhšou srsťou odporčúčame dokúpiť 19 alebo 25mm elektródy.

Technické údaje:

vysielač:

  • rozmery (d/š/v) : 9,8cm x 4,5cm x 3,2cm
  • hmotnosť: 114g
  • dosah: 600m


prijímač:

  • rozmery (d/š/v) : 4,8cm x 3,8cm x 2,4cm
  • hmotnosť: 117g
  • dĺžka remeňa: nastaviteľná do cca 67cm

 

Obojok je možné objednať aj vo verzii pre výcvik dvoch psov súčasne - model Dogtra 612C

Kategória: Výcvikové obojky
€259
€320 Ušetríte 19 %
Späť do obchodu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie