Späť do obchodu

Registrácia

Dogtra YS 600

€139

Dogtra YS 600

Kód: 159

Protištekací obojok určený pre veľké plemená psov. Vodotesný, napájaný prostredníctom dobíjateľnej batérie. 10 stupňov intenzity elektrickej korekcie, ako aj funkcia vibrácie.

Funkcie obojku:
- vibrácie bez elektrického impulzu
- impulz s predchádzajúcou vibráciou na upozornenie

Tento model obojku pracuje na základe snímania kombinácie vibrácie hlasiviek a súčasne zvuku štekania, na základe čoho je následne spustená funkcia vibrácie alebo impulzu. Z tohto dôvodu je (na rozdiel od jednoduchšieho modelu YS300) možné používanie obojku aj v prostredí, v ktorom sa nachádza viac psov.

Batéria obojku vydrží v závislosti od miery využitia približne 1 až 2 týždne na jedno nabitie. Stav batérie ukazuje zabudovaná LED kontrolka na obojku.

Obojok je dodávaný s 15mm kontaktnými bodmi z ušlachtilej ocele, ktoré sú vhodné pre psov so srsťou v dlžke cca do 4cm. Pre psov s dlhšou srsťou odporúčame dokúpiť si 19mm alebo 25mm kontaktné body z našej ponuky.

Základné parametre:
hmotnosť: 180g
rozmery: 6,7 x 4,5 x 2,6 cm
nastaviteľný pre obvod krku do cca 70cm

Kategória: Protištekacie obojky
€139
€160 Ušetríte 13 %
Späť do obchodu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie