Späť do obchodu

Registrácia

Dogtra ARC 800

€339

Dogtra ARC 800

Kód: 54

Dogtra ARC  800 je obojok určený pre stredné až veľké plemená psov, má dosah 800 metrov a je vhodný pre základný výcvik doma, na cvičáku alebo aj pre profesionálne nasadenie. Má funkciu vibrácie (P) a funkciu krátkeho alebo kontinuálneho elektrického impulzu (N/C) nastavitelného v 127 úrovniach intenzity. Vysielač je vybavený  LCD displejom, ktorý zobrazuje aktuálny stav batérie a nastavenú úroveň elektrického impulzu.
Obojok aj vysielač sú dobíjateľné, v prípade opotrebenia batérie máte možnosť zakúpenia náhradnej, ktorú jednoducho vymeníte. Zariadenie pri bežnom používaní vydrží cca 5 dní a nabije sa za 2 hodiny (obojok aj vysielač). Obojok aj vysielač sú vodotesné.
Dĺžka obojka je nastaviteľná pre obvod krku od 20 až do 65 cm. V základnej sade sa dodáva s kontaktnými bodmi veľkosti 15mm, ktoré sú vhodné pre dĺžku srsti do cca 4cm. V prípade že pes ma dlhšiu alebo hustejšiu srsť, odporúčame doplnkové kontaktné body o dĺžke 19mm alebo 25mm.

Dogtra ARC 800 je dodávaná aj vo verzii pre výcvik dvoch psov súčasne (Dogtra ARC 802). Ak však už vlastníte model Dogtra ARC 800 a potrebujete ho rozšíriť pre výcvik dvoch psov, stačí si k nemu dokúpiť doplnkový obojok.


Obsah balenia
•    vysielač
•    prijímač (obojok)
•    nabíjačka (možnosť nabíjania obojku aj vysielača naraz)
•    15mm kontaktné body
•    testovacia žiarovka
•    plastový kufrík
•    návod na použitie

Kategória: Výcvikové obojky
€339
€420 Ušetríte 19 %
Späť do obchodu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie